Dvořák - Krajina před bouří

Olej na plátně, 67x97 cm. Signováno vpravo dole Dvořák. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 110 cm

108650. Krajina před bouří
Dražba ukončena:07.01.2024 20:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč