Dvořák - Zátiší s kyticí a jablky

Olej na plátně podloženém překližkou, 70x55 cm, signováno vpravo dole Dvořák, rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

4795. Zátiší s kyticí a jablky
Dražba ukončena:26.05.2016 18:54:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 26.05.2016 18:49:30 506
500 Kč 10.05.2016 23:13:03 1277