Dubí po r. 1871 - Váza

Porcelán, výška 15 cm. Značeno Dubí.

Pozn.: Poškozeno.

Dubí po r. 1871
30177. Váza
Dražba ukončena:10.04.2019 18:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 14.03.2019 8:24:59 831