Dino Čečo - Kompozice

Kombinovaná technika, 60x60 cm. Signováno vpravo dole Čečo. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 63 cm

o autorovi: 1953
Malíř bosenského původu, vlastním jménem Sabahudin Čečo. Studoval na střední průmyslové škole a na VŠUP v Praze, a na AVU v Praze u K. Součka. Od expresivních figurálních motivů dospěl k abstrakci. Zabýval se také restaurováním. Člen ČFVU.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč

124359. Kompozice
Zbývá:9 dnů, 2 hodin
Konec dražby:29.09.2024 21:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč