.. - Dámské náramkové hodinky značky Novato, zlato 585/1000, značeno platnou starou značkou "harfa", hrubá hmotnost 15,25 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Délka 164 mm. Chod nelze zaručit.

Značeno starou platnou značkou Z-34(harfa)

..
113314. Dámské náramkové hodinky značky Novato, zlato 585/1000, značeno platnou starou značkou "harfa", hrubá hmotnost 15,25 g
Dražba ukončena:03.04.2024 20:15:17
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč