Dalibor Smutný - Postava

Monotyp, 49x39 cm. Signováno vpravo dole D. Smutný 90. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Dalibor Smutný
40555. Postava
Dražba ukončena:12.02.2020 20:49:11
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč