ryl Giuseppe Longhi podle Francesca Albaniho - Candidior Folio Nivei Galanthea Ligustri

Mědirytina, 56x45 cm. Signováno dole v tisku G. Longhi a Fr. Albani. Rám, sklo.

Pozn.: Papír poškozen. Rám mírně poškozen.

ryl Giuseppe Longhi podle Francesca Albaniho
55772. Candidior Folio Nivei Galanthea Ligustri
Dražba ukončena:10.02.2021 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč