Chikanobu - Favoritka a ovoce

Dřevořez, 34x22 cm. Signováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1838 – 1912
Japonský malíř a grafik.

101766. Favoritka a ovoce
Dražba ukončena:10.09.2023 20:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč