český malíř po pol. 20. stol. - Portrét muže

Olej na plátně, 50x40 cm. Nesignováno. Nerámováno.

český malíř po pol. 20. stol.
61895. Portrét muže
Dražba ukončena:11.07.2021 20:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 11.07.2021 0:29:12 411
500 Kč 29.06.2021 23:44:46 5215