český malíř kolem pol. 20. stol. - Ostrava

Olej na plátně, 48x68 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

český malíř kolem pol. 20. stol.
307130. Ostrava
Dražba ukončena:29.12.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč