český malíř kolem pol. 20. stol. - Národní divadlo

Olej na sololitu, 42x56 cm. Nesignováno. Nerámováno.

český malíř kolem pol. 20. stol.
305085. Národní divadlo
Dražba ukončena:05.06.2020 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč