český malíř kolem pol. 20. stol.

305085. Národní divadlo

popis: Olej na sololitu, 42x56 cm. Nesignováno. Nerámováno.

dražba ukončena: 05.06.2020 20:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč