český malíř 2. pol. 20. stol. - Silueta

Kombinovaná technika, 56x50 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

český malíř 2. pol. 20. stol.
303760. Silueta
Dražba ukončena:23.02.2020 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč