český malíř 1. třetiny 20. stol. - Na květinovém trhu

Olej na plátně, 50x60 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 74 cm

český malíř 1. třetiny 20. stol.
153450. Na květinovém trhu
Zbývá:8 dnů, 17 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:13:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 900 Kč