Český malíř 1. pol. 20. stol. - Kostel nad řekou

Olej na kartonu, 17x28 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Nejdelší strana: 35 cm

Český malíř 1. pol. 20. stol.
111944. Kostel nad řekou
Dražba ukončena:18.02.2024 20:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč