Český malíř 1. pol. 20. stol. - Kočovníci

Olej na kartonu, 30x40 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
304493. Kočovníci
Dražba ukončena:19.04.2020 20:09:23
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 300 Kč