Čeněk Dobiáš - Zima

Akvarel, 37x58 cm, signováno vpravo dole Dobiáš 72. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919 – 1980
Malíř. Ve výtvarných technikách se vzdělával soukromě, zabýval se malbou, kresbou a grafikou. Maloval portréty, kytice, později zvláště krajinu. Byl členem SVU Aleš v Brně, také členem SČVU.

31964. Zima
Dražba ukončena:16.05.2019 21:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 14.05.2019 7:52:09 3206