Akvarel, 23x28 cm. Signováno vpravo nahoře Č. Dobiáš 47. Rám, pasparta, sklo.
o autorovi: 1919 – 1980
Malíř. Ve výtvarných technikách se vzdělával soukromě, zabýval se malbou, kresbou a grafikou. Maloval portréty, kytice, později zvláště krajinu. Byl členem SVU Aleš v Brně, také členem SČVU.