Čeněk Dobiáš - K Ubušínu

Pastel, 57x89 cm, signováno vpravo dole Dobiáš 75, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919 – 1980
Malíř. Ve výtvarných technikách se vzdělával soukromě, zabýval se malbou, kresbou a grafikou. Maloval portréty, kytice, později zvláště krajinu. Byl členem SVU Aleš v Brně, také členem SČVU.

17612. K Ubušínu
Dražba ukončena:29.03.2018 21:58:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč