Čechy počátek 18. století - Panna Marie s Ježíškem – Madona Benediktýnských potěšení

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 35x26 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám i malba poškozeny.

Nejdelší strana: 42 cm

vydraženo top
112622. Panna Marie s Ježíškem – Madona Benediktýnských potěšení
Dražba ukončena:10.03.2024 20:32:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč