Čechy poč. 20. stol. - sv. Martin - jezdec

Olej na plátně. 36x27 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Jde patrně o výřez z procesní korouhve. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

Čechy poč. 20. stol.
39853. sv. Martin - jezdec
Dražba ukončena:29.01.2020 20:49:50
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 800 Kč