značeno Gebrüder Benedikt - 5ti- osobní kávový servis - Období Art Deco

Porcelán, výška konvice 19 cm. Značeno GB (Gebrüder Benedikt), Made in Czechoslovakia.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Gebrüder Benedikt
64567. 5ti- osobní kávový servis - Období Art Deco
Dražba ukončena:16.09.2021 22:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč