Čechy 20. stol. - Konvolut 2 skleněných ryb

Sklo, délka 35 cm a 31 cm. Neznačeno.

Čechy 20. stol.
129960. Konvolut 2 skleněných ryb
Zbývá:8 dnů, 16 hodin
Konec dražby:01.12.2024 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč