Olej na plátně, 37X57 cm. Signováno vpravo dole C. Kenzler. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Carl Kenzler (1872-1947)
Známý svými mořskými, pobřežními malbami. Žil a pracoval v Berlíně a Postupimi
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 125 000 Kč