Carl Kenzler - Pobřeží s borovicemi

Olej na plátně, 37X57 cm. Signováno vpravo dole C. Kenzler. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Carl Kenzler (1872-1947)
Známý svými mořskými, pobřežními malbami. Žil a pracoval v Berlíně a Postupimi
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 125 000 Kč

19532. Pobřeží s borovicemi
Dražba ukončena:25.04.2018 18:24:23
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:19 000 Kč