Božena Němcová - Babička

Kniha, 21x15 cm. Polokožená zlacená převazba. 4. vydání. Ilustrace A. Liebscher, P. Körbr, J. F. Hetteš a další. Vydal I. L. Kober v Praze roku 1900.

Pozn.: Poškozeno - knižní blok uvolněn.

73519. Babička
Dražba ukončena:16.03.2022 21:58:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč