Kniha, 21x15 cm. Polokožená zlacená převazba. 4. vydání. Ilustrace A. Liebscher, P. Körbr, J. F. Hetteš a další. Vydal I. L. Kober v Praze roku 1900. Pozn.: Poškozeno - knižní blok uvolněn.