Akvarel, 11x14 cm. Monogramováno vpravo dole B.J.J. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.
Nejdelší strana: 30 cm
o autorovi: *10. června 1880 Litomyšl– 5. září 1951 Hronov) byla česká malířka.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.