Bohumil Čadek

62055. Zima na samotě

popis: Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Boh. Čadek. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen, malba poškozena.

o autorovi: Narozen roku 1898.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6.900 Kč.

dražba ukončena: 25.07.2021 20:34:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 23.07.2021 12:26:45 7723