Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Boh. Čadek. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen, malba poškozena.
o autorovi: 1898 Malíř krajin a zátiší, také pragensií. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 900 Kč.