Olej na plátně, 59x70 cm. Signováno vpravo dole Boh. Čadek. Rámováno.
Stav: Malba poškozena.
o autorovi: 1898 Malíř krajin a zátiší, také pragensií. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 900 Kč.