Bohumil Čadek - Myslivecké zátiší

Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.

Olej na plátně, 67 x 97 cm, signováno autorsky vpravo dole, rámováno v galerijním autorském reprezentativním masivním rámu se zlatavě hnědou patinací. Bravurně provedené podzimní zátiší s úlovky z honu – křepelkami, bažantem, kachnou a zajícem doplnění s hřiby praváky a klouzky při vydekorování scény jehličím a mysliveckou zbraní. Dílo bylo mnoho let v zámecké sbírce v loveckém salonku a svým dominantním provedením je žádaným sběratelským přírustkem pro milovníky lesa, lovu. Výrazné vynikající provedení v galerijní kvalitě!

Bohumil Čadek narozen v roce 1898.

o autorovi: 1898

Malíř krajin a zátiší, také pragensií.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 900 Kč.

107524. Myslivecké zátiší
Dražba ukončena:20.12.2023 21:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 17.12.2023 10:01:13 4137