Olej na plátně, 63x91 cm. Signováno vpravo dole Boh. Čadek. Rámováno.
Nejdelší strana: 107 cm
o autorovi: 1898
Malíř krajin a zátiší, také pragensií.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 900 Kč.