Olej na plátně, 67x97 cm. Signováno vlevo dole Boh. Čadek 1936. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1898 Malíř krajin a zátiší, také pragensií. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 900 Kč.