Bernard Buffet - Ptačí pár

Litografie, 31x24 cm. Signováno vpravo nahoře v tisku Bernard Buffet. Volný list.

o autorovi: 1928 – 1999
Francouzský expresionistický malíř

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč.

154123. Ptačí pár
Zbývá:26 dnů, 19 hodin
Konec dražby:25.02.2026 22:22:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč