Bedřiška Uždilová - Zátiší se suchými květy

Olej na plátně, 70x80 cm. Signováno vpravo dole BU 85. Nerámováno.

o autorovi: 1954
Akademická malířka. Studovala Střední odbornou školu výtvarnou, dále VŠUP (monumentální malba u doc. Vacka), na AVU figurální a krajinářskou malbu u prof. Smetany. Další studie na Academia di belle arti v Perugii a na Ecole superieure des arts decoratifs v Paříži (prof. Pillard, prof. Zao-Won-Ki). Její tvorba je zastoupena v galeriích po celém světě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 54 000 Kč

67361. Zátiší se suchými květy
Dražba ukončena:28.10.2021 21:33:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč