Bedřich Mudroch - Žízeň

Olej na kartonu, 30x21 cm. Signováno vlevo dole B. Mudroch 1941. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč

84598. Žízeň
Dražba ukončena:25.09.2022 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč