Bedřich Mudroch - Z Dražic

Kresba, 32x43 cm. Signováno vpravo dole B. Mudroch. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i pasparta mírně poškozeny.

o autorovi: 1898-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč

29257. Z Dražic
Dražba ukončena:28.02.2019 22:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč