Bedřich Mudroch - Vrby u vody

Akvarel, 50x70 cm. Monogramováno vpravo dole B.M. 35. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč

304420. Vrby u vody
Dražba ukončena:12.04.2020 20:16:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč