Olej na plátně, 82x89 cm, signováno vpravo dole Mudroch 37, rám.
Pozn.: Rám poškozen.
o autorovi: 1898-1962
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč