Bedřich Mudroch - Komíny

Tempera, 35x25 cm. Signováno vpravo dole Mudroch 1948. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč

303091. Komíny
Dražba ukončena:07.01.2020 20:21:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč