Bedřich Mudroch - Domky pod skalou

Olej na plátně, 45x60 cm, signováno vpravo dole B. Mudroch, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1898-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč

14793. Domky pod skalou
Dražba ukončena:30.11.2017 18:44:26
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 500 Kč