Bedřich Mudroch - Železniční trať

Olej na plátně nalepeném na kartonu, 27x36 cm, signováno dole uprostřed B. Mudroch, rám.

1898, Bavorov - 1962
Student UMPRUM v Praze (1917-1920; prof. Dítě a V. H. Brunner). Poté se tři roky učil na AVU (prof. M. Švabinský). Věnuje se především krajinomalbě. V grafice kromě leptů a litografií tvořil také ex libris. Vystavoval u nás i v zahraničí (Riga, Marseille, Krakov,...).

Pozn.: Malba i rám poškozeny.

2744. Železniční trať
Dražba ukončena:30.09.2015 20:53:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč