Bedřich Mudroch - Benzínová pumpa

Olej na plátně, 60x75 cm, signováno vlevo dole B. Mudroch 1952, rám.

1898, Bavorov - 1962
Student UMPRUM v Praze (1917-1920; prof. Dítě a V. H. Brunner). Poté se tři roky učil na AVU (prof. M. Švabinský). Věnuje se především krajinomalbě. V grafice kromě leptů a litografií tvořil také ex libris. Vystavoval u nás i v zahraničí (Riga, Marseille, Krakov,...).

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6709. Benzínová pumpa
Dražba ukončena:01.12.2016 21:13:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:24 000 Kč