Barbora Rožičová

60903. Tyrkysové abstrakce

popis: Akryl na plátně, 40x40 cm. Signováno vlevo dole B. Rožičová. Nerámováno.

dražba ukončena: 01.07.2021 19:17:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 18.06.2021 15:07:00 5753
500 Kč 01.06.2021 18:11:03 8053