Olej na kartonu, 21x24 cm. Signováno vpravo dole B.Němec. Rámováno.
o autorovi: Narodil se 15.1.1912 ve Ždánicích u Kyjova a zemřel 4.4.1985 v Praze.
Studoval na večerní Škole uměleckých řemesel v Brně. Navrhoval umělecké předměty a broušené vázy pro firmu Topič Praha. Pro Topičovo nakladatelství upravil a vyzdobil několik knih. Byl také scénickým výtvarníkem Honzlova Divadélka pro 99.