Augustin Mervart - Výhled do kraje

Olej na plátně, 55x100 cm. Signováno vpravo dole Aug. Mervart 68. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 127 cm

o autorovi: 1889 - 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 210 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem velký formát
108821. Výhled do kraje
Dražba ukončena:10.01.2024 20:20:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč