Asie 20. století - Obří talíř se stojanem

Dřevo, malba, lak, průměr: 68 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Asie 20. století
301506. Obří talíř se stojanem
Dražba ukončena:17.10.2019 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč