Apollonas Soben - Za cílem do jakékoli hloubky

Nejdelší strana: 70 cm

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno z boku 00205 A. Soben. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

91690. Za cílem do jakékoli hloubky
Dražba ukončena:30.03.2023 22:31:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč