Apollonas Soben - Výkřik a kontrast

Olej na plátně, 60x60 cm. Signováno z boku 00172 A. Soben. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

77383. Výkřik a kontrast
Dražba ukončena:26.05.2022 21:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč