Apollonas Soben - Výhled z jachty

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno z boku 00136 A. Soben. Nerámováno.

70247. Výhled z jachty
Dražba ukončena:16.12.2021 23:41:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč