Apollonas Soben - Starověký flirt

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno z boku 00147 A. Soben. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

73130. Starověký flirt
Dražba ukončena:24.02.2022 23:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč