Apollonas Soben - Melodie léta

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno z boku 00131 A.Soben. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce. Vzadu autorský přípis.

Nejdelší strana: 70 cm

74704. Melodie léta
Dražba ukončena:13.03.2022 21:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč