Antonín Rychlovský - Předjaří na Soúchově

Olej na kartonu, 57x44 cm, signováno vpravo dole A. Rychlovský, datováno 1943, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 - 1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.

8177. Předjaří na Soúchově
Dražba ukončena:22.02.2017 21:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 22.02.2017 20:55:15 1167
1 000 Kč 26.01.2017 23:45:03 1526